O produktoch

null

Čokoláda

Všetky moje čokoládové produkty sú vyrobené ručne výlučne z belgickej čokolády značky Barry Callebaut. Callebaut produkuje len čokoládu, ktorá je vystopovateľná až k farmárovi a nezneužíva deti na prácu. Čokoládu vždy balím ručne do ekologicky odbúratelných materiálov – celofánu alebo eko / kraftovej krabičky. Na výber sú klasické typy čokolád ako biela, mliečna a horká. Ale aj špecialitky ako RUBY, alebo rôzne odrodové čokolády.

Zloženie produktov nájdete tu 

Trvanlivosť a skladovanie

Trvanlivosť posypaných čokolád a jedlých papierov je 6 mesiacov od dátumu výroby. Plnky v pralinkách a čokoprianiach (tabuľkových čokoládach) majú trvanlivosť 8 týždňov od dátumu výroby (trvanlivé plnky 6 mesiacov). Odporúčam skladovať čokolády medzi 12-20 stupňami, v uzatvorenom obale na tmavom suchom mieste. Ideálne skladovanie potlačeného dekorpapiera, vaflového papiera, čokotransféru je medzi 15-20 stupňami, v uzatvorenom obale na tmavom suchom mieste.

produkty-jankina-čokoláda-jedla-tlac

DOPRAVA A PLATBA

Výrobky sa vždy snažím pobaliť tak, aby pri preprave nedošlo ku žiadnemu poškodeniu. Výrobky posielam pri teplotách -5 až 29 stupňov. V prípade nepriaznivých podmienok si s vami dohodnem vhodnejší termín odoslania. Avšak čokoládam, pre ich krehkosť, najlepšie vyhovuje osobný odber. Prosím zvážte to…

Slovenská pošta (poštovné a balné, odosielam len začiatkom týždňa): 3 €
Kuriér: 5 €
Objednávky nad 80 EUR : dopravu neplatíte

Spôsob platby:
Hotovosť, po dohode na adrese Osvetová 20, Bratislava, 821 05
Prevodom na účet
Dobierka: +1 €
Objednávky nad 80 EUR : za službu dobierky neplatíte

AKO OBJEDNAŤ

Objednávku prosím spravte cez eshop. Ak však nenájdete produkt podľa vašich predstáv prosím pošlite mi na mejl info@jankina.sk:

1. Zoznam produktov a ich počet – skúste produkt popísať čo najviac – a hneď aj priložiť grafiku.
2. spôsob dopravy – poštou / kuriérom / osobný odber
3. spôsob platby – v hotovosti / prevodom na účet
4. Ak je platba na účet, prosím si vaše fakturačné údaje,
5. Ak zásielku odosielam, prosím si vaše poštové údaje + telefónne číslo
6. Termín – obvyklé dodanie je 2 týždne. Ak však potrebujete balíček v konkrétny deň, napíšte mi dátum.

BALENIE A OBALY

jankina-balenia

Obaly na svoje výtvory nakupujem u slovenských výrobcov v eko prevedení, ktoré je biologicky degradovateľné. Rovnako mi záleží na podpore triedeného zberu a minimalizovanie skládkovania a preto si aj plním svoju povinnosť vo vzťahu k odpadom z obalov uvedených na trh v SR v súlade s platnou legislatívou prostredníctvom oprávnenej organizácie. Certifikat

Menu